Выбери язык
  • image1
  • image2
  • image3
  • image4
  • image5
  • image9
  • image10

Добро пожаловать на сайт Dental-Studio.eu

Dental- Studio управляет супружеская пара - врач стоматолог Малгожата Сульска-Курась и зубной техник Славомир Курась. Фирма существует с 2002 года, а ее главная штаб-квартира находится в Гданьске Оруния, ул. Дивизии Волынской 6б/1. В 2014 году мы открыли другой филиал в Колбудах, в котором предлагаем Вам наши услуги в современном стоматологическом и протетическом кабинетах. Благодаря этому мы в состоянии обеспечить непосредственное сотрудничество между пациентом, врачом и техником во время выполнения протетической работы. Это позволит запроектировать улыбку, приспособленную к индивидуальным потребностям даже самых требовательных пациентов. Все процедуры выполняются безболезненно, без стресса, с нажимом на высокое качество стоматологических услуг, с использованием новейших технологий и качественных материалов.

ПРИГЛАШАЕМ !!!

НАШИ КАБИНЕТЫ:

Gdańsk - Orunia 80-041(Гданьск Оруния 80-041)
Dywizji Wołyńskiej 6B/1(Дивизии Волынской 6Б/1)

Kolbudy 83-050 (Колбуды 83-050)
ul.Trzy Dęby 12 (ул. Тши Дембы 12)

НАШ ПРОТЕТИЧЕСКИЙ КАБИНЕТ:

Kolbudy 83-050 (Колбуды 83-050)
ul.Trzy Dęby 12 (ул. Тши Дембы 12)

Метаморфозы Наших Пациентов:

Metamorfoza 1
Metamorfoza 2
Metamorfoza 3

Здесь мы будем представлять Вам наши работы и показывать, как новая улыбка может изменить черты лица и положительно повлиять на Ваш внешний вид.

Смотри больше >>

Мнения наших пациентов:

Wspaniała Pani Doktor ! Super podejście do pacjenta ! Rewelacyjny kontakt z dziećmi ! Leczę się u Pani Doktor od wielu lat i cała moja rodzina też . Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić wszystkim !!!
NN (kobieta, pow. 40 lat) - TROJMIASTO.PL

W życiu nie byłem w lepszym gabinecie stomatologicznym w każdym zębie mam co najmniej dwie plomby więc wiem co mówię. Pani doktor i jej asysta to dwa anioły niosące pomoc :) Bardzo dziękuje. Pozdrawiam. W.S
W.Syrek

Dzień dobry, polecam usługi stomatologiczne wykonywane przez panią Małgorzatę Sulską-Kuraś,które są profesjonalnie,sumiennie i bezpiecznie, a ponad to gabinet jest wyposażony w 100% jednym słowem wszystko na miejscy. POLECAM I POZDRAWIAM
Bartłomiej Kot lat32

Pełen profesjonalizm!Ja tez czekałam na Panią doktor-chodzimy tu całą rodziną:)Znajomi z pracy też.Pani doktor ma super kontakt z dziećmi.Moja córka chodzi tu,jak na plac zabaw:)Moja koronki są nie do odróżnienia od reszty zębów.Ceny o.k.-POLECAM!!!!
~Katarzyna - TROJMIASTO.PL

Bardzo dobra Pani Doktor :) miła i zawsze służy dobrą poradą, jestem zadowolony z jej podejścia do pacjenta.Polecam takiego lekarza.
Zygmunt (mężczyzna, pow. 40 lat) - TROJMIASTO.PL

Byłam, zrobiłam, przeżyłam, a konkretniej jestem bardzo zadowolona z leczenia oraz obsługi w tym gabinecie. A bałam się jak każdy. Pani Doktor za każdym razem była delikatna i nic na szczęście nie bolało. Więc mogę z czystym sumieniem polecić ten gabinet.
Kamila Garbos lat 32

Od jakiegoś czasu szukałam dobrego dentysty gdyż do tej pory trafiałam z przypadku i niestety nie zawsze dobrze...Czytając opinie o P.Doktor postanowiłam skorzystać i...jestem pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o podejście itd. (...)
~NN- TROJMIASTO.PL

Wspaniala i mila obsluga. Szybkie i bezpieczne uslugi. Bardzo profesjonalne zabiegi. POLECAM!!!
Mikolaj Laskowski

Polecam, byłem na kilku wizytach, wszystko OK, bezboleśnie, miło i przyjemnie jak na wizytę u stomatologa.
M

Pierwszy raz wyszłam z gabinetu dentystycznego z uśmiechem, nie łzami w oczach. Jestem bardzo miło zaskoczona, Pani Doktor jest miłą, delikatną i dbającą o klienta osobą. Wizyta była krótka i zupełnie bezbolesna. Polecam bardzo !
Aleksandra Derek

Potwierdzam pozytywne opinie-Cierpiałam strasznie i po przeprowadzce do Gdańska szukałam lekarz koło domy "po opiniach" i nie zawiodłam się.Jednak można polubić swojego dentystę:)...nic nie bolało,a Pani doktor przemiła i delikatna.(...)
Danuta (kobieta, pow. 40 lat) - trojmiasto.pl

Напиши Свое
Мнение

ИДИ К МНЕНИЯМ