Protetyka

Layer_47

Oferta

Protetyka

Licówki porcelanowe

Jest to nieinwazyjna a jednocześnie trwała metoda zamykania szpar między zębami. Efekt końcowy pozwoli na niczym nieskrępowany, szeroki i szczery uśmiech. Możemy ten efekt przewidzieć zakładając na zęby próbne licówki z kompozytu, z którymi chodzimy i pokazujemy się znajomym przez kilka dni.

 

Są one potem zdejmowane przez stomatologa bez żadnego problemu i uszkadzania własnych zębów. Pod właściwe, porcelanowe licówki zęby trzeba niekiedy minimalnie zeszlifować (np. jeśli wymagają wyrównania) chociaż często zakładamy je na własne, nienaruszone powierzchnie zębów przyklejając na bardzo silny, specjalny klej, bez ryzyka "zgubienia".

Layer_3_copy_2

Koronki Pełnoceramiczne

Obejmują one całą, nie tylko przednią powierzchnię zęba, co jest konieczne w przypadku większego jego uszkodzenia na skutek próchnicy, urazu lub wrodzonych niedoskonałości szkliwa. Są one w całości wykonane z kosmetycznej porcelany, bez podbudowy metalowej, która w zwykłych "koronkach porcelanowych" bardzo często daje efekt ciemnego brzegu dziąsła, co skutecznie odejmuje piękna naszemu uśmiechowi.

 

Koronki na podbudowach

Wykonujemy je w przypadku zębów mocno zniszczonych, silnie przebarwionych, osłabionych warunkami zgryzowymi, martwych(po ich wzmocnieniu) i wielokrotnie "plombowanych" , które grożą złamaniem. Podbudowy stosuje się także w przypadku mostów, czyli wówczas gdy chcemy uzupełnić braki zębowe opierając się na zębach ograniczających lukę.

layer-47 (1)

Implant

Jest to trwalszy, ładniejszy, bardziej funkcjonalny i zdrowszy zamiennik "plomby".

 

Uzupełnienie na implantach

Gdy zachodzi potrzeba odtworzenia całego zęba, lekarz wprowadza do kości pacjenta implant, który pełni funkcję korzenia a następnie, po czasie wygojenia w laboratorium jest wykonywana nadbudowa, czyli sztuczna korona zęba, którą za pomocą specjalnych elementów łączy się z implantem

layer-3-copy-2

Prace kombinowane

Są to złożone uzupełnienia protetyczne, stanowiące np. połączenie pracy osadzonej na stałe w jamie ustnej pacjenta z częścią wyjmowaną, za pomocą specjalnych zasuw lub zatrzasków.

 

Protezy ruchome

Czasem, przy licznych lub całkowitych brakach zębowych i/lub braku możliwości wszczepienia implantów zachodzi potrzeba wykonania protezy wyjmowanej, która oprócz zębów odtwarza również utracone w procesie zaniku tkanki miękkie.

 

Naprawy protetyczne

Naprawy protetyczne wykonujemy wszelskie naprawy protez ruchomych: akrylowych, szkieletowych, dostawienia zębów do protezy itp.

layer-47-(1)

Szyny wybielające

Szyny wybielające i relaksujące Wykonujemy indywidualne szyny do wybielania zębów-uzupełnione specjalnym preparatem dobranym przez lekarza służą do zmiany koloru zębów (nawet na kilka odcieni jaśniejsze) Natomiast szyna relaksacyjna pomaga skorygować.

 

Informacja dla lekarzy

Zapraszam do współpracy gabinety stomatologiczne z Trójmiasta i okolic. Proszę o przesłanie danych ,na które wyślemy ofertę. Nasz mail: s.kuras@wp.pl

Metamorfozy

Gabinet

Poznaj Dental Studio

Godziny otwarcia:

poniedziałek 13:00-19:00
wtorek 13:00-19:00
czwartek 11:00-17:00
piątek 09:45-15:00
UWAGA! Jadąc do gabinetu proszę kierować się ul. Polną w kierunku STADIONU. Zobacz dojazd na mapie
 

Trzy Dęby 12

Kolbudy 83-050

+ 48 782 177 472

+ 48 604 824 845

sulskakuras@wp.pl

laboratoriumpallad@gmail.com

Zarejestruj się na wizytę

+ 48 782 177 472

+ 48 604 824 845