Wybierz język
O nas

Oferta

Protetyka Uzupełnienia braków zębowych protezami stałymi(korony i mosty porcelanowe)lub ruchomymi(protezy szkieletowe klamrowe i bezklamrowe z precyzyjnymi elementami retencyjnymi,akrylowe częśvciowe i całkowite),leczenie czynnościowych zaburzeń żucia.

Stomatologia zachowawcza Obejmuje bardzo szeroki zakres usług związanych z profilaktyką przeciwpróchnicową zębów oraz leczeniem już powstałych ubytków.Wraz z dużym postępem technologicznym wizyta u dentysty jest nie tylko mniej stresującym przeżyciem ale także dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków znieczulających całkowicie bezbolesna.

Stomatologia dziecięca Pedodoncja zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem najmłodszych pacjentów w zakresie:
a)przebiegu ząbkowania oraz zaburzeń ząbkowania
b)leczeniem zębów mlecznych i stałych
c)chorobami błony śluzowej
d)profilaktyką próchnicy(lakiertowanie,lakowanie zębów)

Endodoncja Zajmuję się terapią chorób miazgi i tkanek okołowierzchołkowych.Leczenie polega na usunięciu z komory zęba i kanałów korzeniowych zainfekowanej lub martwiczej miazgi.Następnie poszerza się mechanicznie i odkaża kanały a na koniec wypełnia specjalną pastą.Precyzyjny efekt uzyskujemy przy pomocy maszynowego opracowania kanałów mikrosilnikiem endodontycznym,ocenie długości kanału za pomocą endometru oraz wykonaniu zdjęć cyfrowych.

Chirurgia stomatologiczna Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych.Gabinet oferuje ekstrakcję zębów mlecznych i stałych oraz zabiegi z zakresu implantoprotetyki stomatologicznej.

Implantologia Jest to rozwiązanie w stomatologi,którego celem jest odtworzenie brakujacego zęba.Sam implant nie uzupełnia braku zębowego.Implant dentystyczny jest bowiem odpowiednikiem korzenia zęba.Osadza się go w kości szczęki lub żuchwy,dzięki czemu stanowi on filar pod odbudowę protetyczną(koronę,most lub protezę)po procesie całkowitego wgojenia się filara(proces osteointegracji)

Profesjonalna higienizacja Profesjonalne zabiegi higienizacji są doskonałą profilaktyką dla zapobiegania chorobom zebów i przyzębia.Składa się na nią: a)skaling(usunięcie kamienia nazębnego ultradzwiękami b)piaskowanie(usunięcie osadu bez uszkodzenia szkliwa zęba za pomocą piaskarki) c)fluoryzacja egzogenna zapobiegająca próchnicy i nadwrażliwości zębów.

Wybielanie zębów Białe zęby stały się znaczącym atutem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.Taki efekt możemy możemy z powodzeniem uzyskać poddając się zabiegowi wybielania.Stosujemy; a)nocne wybielanie nakładkowe zębów Pacjent wykonuje zabieg sam w domu przy użyciu dopasowanej,miękkiej szyny oraz żelu wybielającego.Czas trwania procesu ok.tydzień,efekt widoczny już po pierwszym dniu. b)wybielanie martwych zębów Preparat wybielający wprowadza się do komory zęba i zamyka szczelnym opatrunkiemna ok.3 dni. Zabieg powtarzany 3-5 razy.

Cyfrowa diagnostyka RTG Badania radiologiczne mają szczególne znaczenie dla diagnostyki stomatologicznej. Wykonywane w formie cyfrowej w naszych gabinetach dzięki zmiejszonej dawce promieniowania(ok.7-krotnie)i krótkim czasie ekspozycji na promieniowanie i dużej rozdzielczości stanowią alternatywną metodę do tradycyjnych zdjęć rtg. Jest to niezwykle istotny argument w kontekscie ochrony pacjenta przed szkodliwością promieniowania jonizującego.Oferta 1 Oferta 2 Oferta 3 Oferta 4 Oferta 5 Oferta 6 Oferta 7