O nas

Dental-Studio prowadzone przez małżeństwo lek. stomatolog Małgorzatę Sulską-Kuraś i tech. dent. Sławomira Kurasia.

Layer_39

Poznaj nas

Dental - Studio

Dental- Studio prowadzone przez małżeństwo lek. stomatolog Małgorzatę Sulską-Kuraś i tech. dent. Sławomira Kurasia.

 

Firma istnieje od 2002 roku.Pierwotnie siedziba firmy mieściła się na Oruni Górnej przy ul.Dyw.Wołyńskiej. Od 2014 roku Klinika mieści się w Kolbudach przy ul.Trzy Dęby 12, gdzie oferujemy Państwu nasze usługi w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym i pracowni protetycznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezpośrednią współpracę między pacjentem, lekarzem i technikiem w trakcie wykonywania pracy protetycznej. Pozwala to na zaprojektowanie uśmiechu dopasowanego do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającego pacjenta.

 

Wszystkie procedury wykonywane są bezboleśnie i bezstresowo z naciskiem na wysoką jakość usług stomatologii przy zastosowaniu najnowszych technologii i jakości materiałów.

Małgorzata Sulska-Kuraś
Sławomir Kuraś
Layer_3_copy_2

Zespół

Małgorzata Sulska-Kuraś

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na wydziale stomatologii dziecięcej AMG oraz liczących się w Trójmieście klinikach stomatologicznych. Od 2002 roku właściciel i lekarz prowadzący w gabinecie stomatologicznym Palladent w Gdańsku ,a aktualnie siedziba firmy znajduje się w Kolbudach przy ulicy Trzy Dęby 12. Jej pasją zawodową jest protetyka, stomatologia kosmetyczna i dziecięca. W tym kierunku rozwija swoje umiejętności przywracając pacjentowi piekny uśmiech. Swoją wiedzę pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i sympozjach.

Layer_3_copy_2

Zespół

Sławomir Kuraś

Sławomir Kuraś ukończył Studium Medyczne w Gdańsku na kierunku Technik Dentystyczny w 1995 roku. Po stażu w polsko-amerykańskiej pracowni protetycznej P. Trakula i pracowni P. Piaseckiej rozpoczął pracę w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Wojskowej VII Szpitala Marynarki Wojennej we Wrzeszczu. Od 1996 roku pracownia protetyczna Pallad współpracuje z kilkudziesięcioma gabinetami stomatologicznymi na terenie Trójmiasta i wojewódźtwa pomorskiego, jak również z zagranicą (Niemcy, Szwecja). Dwudziestopięcioletnie doświadczenie zawodowe oraz liczne kursy zawodowe u najlepszych mistrzów zawodu w kraju i zagranicą (Vita-Bad Sackingen Niemcy; Ivoclar - Lichtenstein), gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych prac z zastosowaniem najnowszych technologii wykorzystywanych w dziedzinie uzupełnień zębowych.

Gabinet

Poznaj Dental Studio

Play

Godziny otwarcia:

poniedziałek 13:00-19:00
wtorek 13:00-19:00
czwartek 11:00-17:00
piątek 09:45-15:00
UWAGA! Jadąc do gabinetu proszę kierować się ul. Polną w kierunku STADIONU. Zobacz dojazd na mapie
 

Trzy Dęby 12

Kolbudy 83-050

+ 48 782 177 472

+ 48 604 824 845

sulskakuras@wp.pl

laboratoriumpallad@gmail.com

Zarejestruj się na wizytę

+ 48 782 177 472

+ 48 604 824 845