Choose your language
  • image1
  • image2
  • image3
  • image4
  • image5
  • image9
  • image10

Welcome to our website Dental-Studio.eu

Dental - Studio is led by a marriage - Małgorzata Siulska-Kuraś, who is a dental-surgeon and Sławomir Kuraś, who is a dental technician. The company has been established in 2002, and it is located in Orunia District, Gdansk, at ul. Dywizji Wołyńskiej 6b/1. In 2014 we have opened a second office in Kolbudy, where our services are provided in a modern dental studio and a prosthetic workshop. Thanks to that we are able to provide direct cooperation between the patient, the doctor and the technician during the prosthetic works. That makes it possible to tailor the smile to the needs of the most demanding clients. All of the procedures conducted are painless and are not stress-inducing, with a priority of providing the highest quality of dental services with the use of the most modern technology and materials

VISIT US !!!

OUR OFFICES:

Gdańsk - Orunia 80-041
Dywizji Wołyńskiej 6B/1

Kolbudy 83-050
ul.Trzy Dęby 12

OUR WORKSHOP:

Kolbudy 83-050
ul.Trzy Dęby 12

Metamorphoses of our patients:

Metamorfoza 1
Metamorfoza 2
Metamorfoza 3

Here is where our works will be presented. We will show you how a new smile could change the way your face looks and thus have a general positive impact on your appearance.

Read more >>

Opinions of our patients:

Potwierdzam pozytywne opinie-Cierpiałam strasznie i po przeprowadzce do Gdańska szukałam lekarz koło domy "po opiniach" i nie zawiodłam się.Jednak można polubić swojego dentystę:)...nic nie bolało,a Pani doktor przemiła i delikatna.(...)
Danuta (kobieta, pow. 40 lat) - trojmiasto.pl

W życiu nie byłem w lepszym gabinecie stomatologicznym w każdym zębie mam co najmniej dwie plomby więc wiem co mówię. Pani doktor i jej asysta to dwa anioły niosące pomoc :) Bardzo dziękuje. Pozdrawiam. W.S
W.Syrek

Pierwszy raz wyszłam z gabinetu dentystycznego z uśmiechem, nie łzami w oczach. Jestem bardzo miło zaskoczona, Pani Doktor jest miłą, delikatną i dbającą o klienta osobą. Wizyta była krótka i zupełnie bezbolesna. Polecam bardzo !
Aleksandra Derek

Byłam, zrobiłam, przeżyłam, a konkretniej jestem bardzo zadowolona z leczenia oraz obsługi w tym gabinecie. A bałam się jak każdy. Pani Doktor za każdym razem była delikatna i nic na szczęście nie bolało. Więc mogę z czystym sumieniem polecić ten gabinet.
Kamila Garbos lat 32

Pełen profesjonalizm!Ja tez czekałam na Panią doktor-chodzimy tu całą rodziną:)Znajomi z pracy też.Pani doktor ma super kontakt z dziećmi.Moja córka chodzi tu,jak na plac zabaw:)Moja koronki są nie do odróżnienia od reszty zębów.Ceny o.k.-POLECAM!!!!
~Katarzyna - TROJMIASTO.PL

Polecam, byłem na kilku wizytach, wszystko OK, bezboleśnie, miło i przyjemnie jak na wizytę u stomatologa.
M

Dzień dobry, polecam usługi stomatologiczne wykonywane przez panią Małgorzatę Sulską-Kuraś,które są profesjonalnie,sumiennie i bezpiecznie, a ponad to gabinet jest wyposażony w 100% jednym słowem wszystko na miejscy. POLECAM I POZDRAWIAM
Bartłomiej Kot lat32

Bardzo dobra Pani Doktor :) miła i zawsze służy dobrą poradą, jestem zadowolony z jej podejścia do pacjenta.Polecam takiego lekarza.
Zygmunt (mężczyzna, pow. 40 lat) - TROJMIASTO.PL

Od jakiegoś czasu szukałam dobrego dentysty gdyż do tej pory trafiałam z przypadku i niestety nie zawsze dobrze...Czytając opinie o P.Doktor postanowiłam skorzystać i...jestem pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o podejście itd. (...)
~NN- TROJMIASTO.PL

Wspaniala i mila obsluga. Szybkie i bezpieczne uslugi. Bardzo profesjonalne zabiegi. POLECAM!!!
Mikolaj Laskowski

Wspaniała Pani Doktor ! Super podejście do pacjenta ! Rewelacyjny kontakt z dziećmi ! Leczę się u Pani Doktor od wielu lat i cała moja rodzina też . Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić wszystkim !!!
NN (kobieta, pow. 40 lat) - TROJMIASTO.PL